Mitsubishi оприлюднила трирічний план розвитку

Mitsubishi поділилася своїми планами на найближчі кілька років. До 2019 року японський автовиробник представить 11 новинок, шість з яких будуть повністю новими моделями.

Після паливного скандалу Mitsubishi належить повернути довіру клієнтів і збільшити щорічні продажі на 30%, до 1.3 мільйонів автомобілів. При цьому доходи компанії повинні зрости до 2.5 трильйонів ієн (22.2 млрд доларів). Крім того, стратегія під назвою Drive for Growth ( «Прагнення до зростання») передбачає збільшення маржі операційного прибутку до 2019 року до 6% і більше. З 2016 фінансовому році ця цифра склала лише 0.3%.

«Drive for Growth – нова дорожня карта для Mitsubishi Motors. Ми будемо відновлювати довіру до нашої компанії в якості нашого найвищого пріоритету, успішно запускати нові автомобілі і домагатися V-образного фінансового відновлення. Воно повинно бути основою для нашого майбутнього стійкого зростання, який буде включати збільшення капітальних витрат і витрат на розробку продуктів », – сказав виконавчий директор Mitsubishi Motors Осаму Масуко.

Представлений компанією трирічний план передбачає 60-відсоткове збільшення річних капітальних витрат до 137 млрд. Ієн (1,2 млрд. Доларів) і 50-відсоткове збільшення витрат на дослідження і розробки (133 млрд. Ієн (1.1 млрд. Доларів)). В цілому сума інвестицій до 2019 року складе більше 600 млрд. Ієн. (5.3 млрд. Доларів).

В рамках інвестиційної програми Mitsubishi запустити 11 моделей, шість з них, включаючи Xpander і Eclipse Cross, повністю нові. Крім того, з 2020 року Mitsubishi планує електрифікувати свій модельний ряд.

Одночасно заплановано розширення ринку в регіоні АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії), Океанії, Сполучених Штатах, Китаї та Японії. Очікується, що обсяги виробництва в Південно-Східній Азії до 2019 року виростуть з 206 000 одиниць в рік до 310 000, а частка компанії на місцевому ринку досягне 10%. Відповідно до плану, за той же період продажу в США повинні досягти 130 000 одиниць в рік (+ 30%), а в Китаї число дилерів та продажу повинні зрости вдвічі. Довести число продажів до 220 000 одиниць в рік компанія планує за рахунок випуску на місцевий ринок таких моделей, як Outlander і Eclipse Cross.

«Ми оновлюємо нашу лінійку продуктів, вкладаємо кошти в дослідження і розробки та націлені на зростання основного ринку», – додав пан Масуко. «Прагнення до зростання» дозволить нам продовжити перетворення компанії протягом наступних трьох років ».

Джерело: Mitsubishi

Related