Mitsubishi Electric представить в Токіо концепт футуристичного родстера Emirai 4

Одним з експонатів Токійського автосалону 2017 стане концепт Emirai 4, демонструє напрацювання компанії Mitsubishi Electric в області електрифікації, автономного руху і онлайн сервісів.

Emirai 4 – це високотехнологічне транспортний засіб, яке демонструє людино-машинний інтерфейс (HMI). Використовувана в ньому технологія допомоги водієві була розроблена для зниження аварійності на дорогах і рівня смертності пішоходів. Із зовнішнього боку футуристичний родстер оснащений безліччю датчиків, які будуть сигналізувати іншим учасникам руху про намір водія (автопілота) рухатися заднім ходом або про відкривання дверей світловий проекцією на поверхні дорожнього полотна.

В салоні встановлений проекційний дисплей з підтримкою доповненої реальності. Змінивши традиційні дзеркала заднього виду, він забезпечує «3D-зображення навколишнього середовища навколо автомобіля» і відображає достовірну картину місцезнаходження автомобіля на дорожньому полотні навіть в умовах обмеженої видимості. Крім того, в оснащенні салону передбачена широкоугольная камера, яка контролює поведінку водія і переднього пасажира. Вона ж може визначити відхилення температурного режиму в салоні від норми.

Ще одна особливість концепту – система «heads-up» з технологією доповненої реальності, яка вказує правильний напрямок автомобіля в смузі руху зеленим кольором. Концепт оснащений і, так званої, «ручкою на дисплеї» (ковзної кнопкою), що забезпечує простий доступ до функцій системи і дозволяє користувачеві управляти ними, «не зводячи очей від дороги».

Джерело: Carscoops

Related