Митниця конфіскувала нерозмитнений Lamborghini Huracan

Державна фіскальна служба конфіскувала суперкар Lamborghini Huracan. Автомобіль намагалися перевезти через пункт пропуску «Ягодин» у Волинській області вказавши занижену вартість.

Інформація про спробу незаконного ввезення автомобіля на митну територію України з'явилася на офіційній сторінці УКРІНФОРМ в Facebook. Як вказується в повідомленні, громадянин України свідомо занизив вартість автомобіля Lamborghini Huracan з 193 000 до 71 200 євро, щоб зменшити суму розмитнення.

Інформацію про реальну вартість автомобіля українські митники отримали від своїх німецьких колег. На території цієї країни і був придбаний суперкар. В результаті таких махінацій, український бюджет міг недоотримати 2.3 млн. Грн.

Даний факт порушення Митного кодексу України підпадає під санкцію статті №483, яка передбачає штраф у розмірі 100% вартості товарів, безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. В даному випадку мова йде, приблизно, про 5.9 млн. Грн. До прийняття судового рішення автомобіль конфісковано і буде зберігатися на складі митниці.

Related