Mini тестує свій перший електрокар

«Мул» з кузовом від серійного Mini, під яким приховані нові агрегати майбутнього електромобіля, пройшов випробування морозом на півночі Швеції. Закамуфльований трехдверний хетчбек потрапив в об'єктиви шпигунських фотокамер.

Прототип побудований на основі представленого в минулому році концепту Mini Electric, але традиційно позбавлений всіх дизайнерських задумок, які демонстрував шоу-кар. Електрокар, швидше за все, буде назватися Mini Cooper E або Mini E. В цілому виглядає він точно так само, як ідентична бензинова модель. На своєму місці навіть кришка паливного бака, під якою ховається зарядний порт. Але є і деякі видимі відмінності – відсутність вихлопної труби, перекроєний передній бампер і решітка радіатора, а також меншу кількість повітрязабірників.

Електричний Mini вийде на ринок в 2019 році. До цього часу автовиробник ще може доопрацювати дизайн і трансмісію минулого випробування холодом електрокара.

Офіційної інформації про силову установку і динамічні характеристики моделі поки немає. На даний момент відомо тільки те, що «трехдверка» з жорстким дахом і буде мати запас ходу не менше 320 км.

Джерело: Carscoops

Related