MINI показала деталі першої повністю електричної моделі

MINI випустила пару ексклюзивних дизайнерських ескізів своєї першої повністю електричної моделі, прем'єра якої запланована на 2019 рік. Першими ескізи майбутнього електрокара MINI змогли побачити відвідувачі Фестивалю швидкості в Гудвуді.

На представлених ескізах зображені колісний диски і декоративний елемент, якої займе місце решітки радіатора. Дизайн елементів розроблений в стилістиці концепту MINI Electric Concept, представленого британської маркою на Франкфуртському автосалоні 2017 року. Асиметричний дизайн колісного диска практично повністю перенесений з концепту MINI Electric. Декоративна решітка радіатора хоча і розроблена у фірмовому шестикутної стилі, але більш закрита для поліпшення аеродинамічних характеристик електрокара і оскільки немає необхідності в охолодженні силової установки. Ідентифікувати електричний MINI дозволять жовті акценти і емблема «Е».

«Ці початкові ескізи для повністю електрифікованого MINI викладають наше бачення справжнього дизайну, створюючи міст між історією бренду і його електричним майбутнім», – сказав, представляючи дизайн майбутньої новинки, шеф-дизайнер MINI Олівер Хейлмер.

Про створення повністю електричної моделі MINI BMW Group заявила в 2017 році. Перший серійний електрокар марки вийде на дороги в 2019 році – рівно через 60 років після того, як надійшов у продаж класичний хетчбек. Виробництво новинки налагодять на заводі компанії MINI в Оксфорді, трансмісію збиратимуть в Баварії, на заводах BMW Group в Дінгольфінге і Ландсхуте.

Джерело: BMW

Related