MINI Clubman підготували до оновлення

Універсал Mini Clubman готується постати в новому образі. Тестовий прототип оновленої моделі був помічений фотошпигунів в німецькому Мюнхені.

На фото у Clubman тільки злегка прикриті камуфляжем передня і задня частини. Цілком ймовірно, британці планують змінити дизайн передньої і задньої оптики, і бамперів. У новій оптики універсала інший світловий малюнок: замість кіл – смужки і не проглядається британський прапор. Можливо, у Clubman він буде виглядати так само, як на оновлених хетчбеках Mini, представлених в січні поточного року.

Як припустили журналісти Motor1, в салоні поновлення можуть торкнутися інформаційно-розважальної системи. Очікується, що вона отримає новітні технології BMW.

Mini Clubman другого покоління з'явився в 2015 році на автосалоні у Франкфурті. В основі моделі лежить передньопривідна платформа UKL2 концерну BMW, але є і повнопривідна версія. У оновленого універсала платформа залишиться колишньою. Деяких змін можна очікувати в моторній гамі. Передбачається, що у оновленого Clubman з'явиться 2.0-літровий чотирициліндровий турбомотор моделі Cooper S і 1.5-літровий рядний «турбодвигун». Дизельну лінійку агрегатів для європейського ринку переналаштувати для відповідності новим стандартам WLTP.

Фото: Automedia

Related