Mercedes-Benz випустить «прощальну» версію G 65 AMG

Компанія Mercedes-Benz завершить виробництво позашляховика G 65 AMG випуском ексклюзивної версії Final Edition. Світ побачить всього 65 екземплярів спеціального «Геліка».

Зовні Final Edition можна буде відрізнити по 21-дюймовими легкосплавними колісними дисками, пофарбованим у бронзовий колір і сріблястими гальмівними супортами. В бронзовий також пофарбовані корпуси зовнішніх дзеркал, бампери, решітка радіатора і центральна частина кришки запасного колеса. Патрубки випускної системи зберегли свій матово-чорний колір. Доповнюють картинку глянцево-чорні вставки в захисних смугах по обидва боки корпуса.

Ексклюзивний у спеціальній моделі й інтер'єр. В обробці використовується чорна шкіра зі світло-коричневої прострочкою та карбонові декоративні вставки. Шкірою наппа обтягнуте спортивне рульове колесо і мультиконтурні сидіння з вентиляцією і підігрівом.

Як і всі інші представники серії G65, Final Edition оснащений 6.0-літровим бітурбірованним мотором V12, з віддачею 612 л.с. і 1000 Н · м крутного моменту. Працює він в парі з семиступінчастою коробкою передач. Максимальна швидкість моделі примусово обмежена електронікою на позначці 230 км / ч. Від 0 до 100 км / год особливий «Геліка» розганяється за 5.3 с.

Нещодавно компанія оголосила про завершення виробництва G500 4 × 4². Відбудеться це вже в кінці жовтня. Від звичайного «Геліка» сама екстремальна версія позашляховика відрізняється портальними мостами, подвійними амортизаторами на кожному колесі і 22-дюймовими колісними дисками. У рух її приводить 4.0-літровий бітурбомотор V8 з віддачею 421 л.с. і 610 Н · м крутного моменту.

G-Class нового покоління дебютує в 2018 році. Скоріш за все, це станеться в січні, після Детройтського автосалону. Позашляховик отримає нову платформу, електромеханічний підсилювач керма, цифрову приладову панель, а у версії AMG – радіаторну решітку Panamericana з вертикальними рейками. Використання в конструкції алюмінію дозволило зробити наступне покоління позашляховика легше майже на 200 кг.

Джерело: Daimler

Related