Mercedes-Benz розсекретила вантажівка без традиційних бічних дзеркал

Компанія Mercedes-Benz розкрила подробиці про вантажівці Actros нового покоління, оснащеному системою напівавтономного управління Active Drive Assist і камерами заднього виду замість традиційних бічних дзеркал. Офіційна прем'єра новинки відбудеться з 20 по 27 вересня на виставці IAA в Ганновері.

Як повідомляє прес-служба компанії, від попереднього покоління новий Actros відрізняється більш ніж 60 інноваційними рішеннями. Одне з них – система напівавтономного управління Active Drive Assist, дозволяє вантажівці самостійно прискорюватися, підтримувати швидкість і гальмувати в усіх швидкісних діапазонах.

Крім того, Actros нового покоління став першим серійним вантажівкою марки, який отримав замість стандартних бічних дзеркал заднього виду спеціальні камери, що транслює картинку на два 15-дюймових дисплея з дозволом 720х1920 пікселів, встановлених в салоні на передніх стійках. Система отримала назву MirrorCam. Кнопка включення камер знаходиться близько спального місця водія, що дозволять користуватися системою не тільки під час руху.

Вантажівка отримав новий інтер'єр з електронної панеллю приладів, а в стандартне оснащення увійшли адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху, система «Start / Stop», система екстреного аварійного гальмування нового покоління, а також система розпізнавання дорожніх знаків і пішоходів.

Серійне виробництво нового Mercedes-Benz Actros налагодили на заводі марки в Верт-ам-Райн (Німеччина). Прийом замовлень почнеться під час прем'єри в Ганновері, а перші поставки клієнтам – навесні 2019 року.

Джерело: Daimler

Related