Mercedes-Benz почав продавати ще не випущений електромобіль EQ C

Жителі Норвегії отримали можливість першими зарезервувати новий електричний кросовер EQ C, який стане серійним продовженням концепту Mercedes-Benz Generation EQ. Фактичний продаж новинки почнуться в 2019 році

Прототип майбутнього електричного кросовера Mercedes-Benz EQ C був представлений на Паризькому автосалоні в 2016 році. Концептуальний електрокар оснащений двома електричними двигунами (по одному на вісь) сумарною потужністю 408 кінських сил і обертовим моментом 700 Н · м. Встановлена ​​між осями літій-іонна акумуляторна батарея на 70 кВт ∙ год забезпечує запас ходу близько 500 км (NEDC). Розгін для першої «сотні» займає менше п'яти секунд.

Заряджати автомобіль можна через станції швидкої зарядки, домашню розетку і індукційну зарядну установку. На даний момент потужність зарядки коливається від 50 до 150 кВт, але в середньостроковій і довгостроковій перспективі планується зарядна потужність до 300 кВт. Це дозволить заряджати батарею на 100 км шляху за п'ять хвилин.

Концепт Mercedes-Benz EQ. Представництво компанії в Норвегії попереджає клієнтів, що серійна версія буде відрізнятися від прототипу.

«З тих пір, як концепт EQ з'явився на Паризькому моторшоу в 2016 році, наші дилери були атаковані клієнтами, які хотіли зарезервувати модель. Ми працюємо для того, щоб задовольнити ці побажання, і сьогодні, це перший ринок в світі, де можна зарезервувати автомобіль, якого багато хто чекав », – кажуть в норвезькому представництві Mercedes-Benz.

Для резервування необхідно вибрати дилера і оплатити депозит, еквівалентний 2 560 доларів США. Повернення грошей можливе тільки до моменту підписання договору купівлі-продажу. Після оформлення документа клієнт отримує доступ до інформації про технічні деталі серійної моделі. Одна людина може замовити один автомобіль, при цьому продаж місця в черзі заборонена.

Перші серійні кросовери Mercedes-Benz EQ надійдуть до замовників в 2019 році, а до 2020 року Mercedes-Benz планує виконати всі заявки норвежців.

Джерело: Hegnar

Related