Mercedes-Benz побудує шостий завод з виробництва акумуляторів

Компанія Mercedes-Benz і її тайський партнер Thonburi Automotive Assembly Plant (TAAP) побудують нову фабрику з виробництва акумуляторів. До 2020 року в будівництво нового об'єкта і модернізацію заводу неподалік від Бангкока компанії планують інвестувати понад 100 мільйонів євро.

Під будівництво нового об'єкта, який має запрацювати в 2019 році, виділена ділянка площею 4.8 га. Коли він запрацює, в глобальній мережі Mercedes-Benz буде шість подібних об'єктів на трьох континентах, здатних оперативно реагувати на зміну попиту на світових ранках.

Завод Mercedes-Benz в Таїланді працює понад сорок років і на даний момент з його конвеєра виходять дев'ять моделей автомобілів. У минулому році TAAP випустила 12 тисяч автомобілів. Після запуску нових потужностей кількість працівників заводу збільшиться до 1300 осіб (на даний момент їх 1000), з них сто буде займатися виключно батареями.

Протягом 17 років поспіль Mercedes-Benz є лідером тайського ринку серед продавців преміальних легкових автомобілів. Особливою популярністю у тайців користуються гібридні моделі, акумулятори для яких зовсім скоро будуть виробляти на новому заводі. Про експорт мова поки не йде.

На даний момент виробник не може похвалитися великою гібридної лінійкою. У наступному році в ній з'явиться кросовер EQC, а в 2020 році концерн Daimler планує електрифікувати весь модельний ряд Mercedes-Benz. Це дозволить німецької марки запропонувати клієнтам більш п'ятдесяти «зелених» автомобілів.

Джерело: Drive

Related