Mercedes-Benz Actros став найбільш продаваним вантажівкою України в 2017 році

Перше місце в рейтингу найбільш продаваних моделей вантажних автомобілів в Україні за 2017 рік зайняв Mercedes-Benz Actros з часткою ринку 7,9% (за даними Асоціації автовиробників України УкрАвтопром).

В порівнянні з показниками 2016 року, приріст за обсягом продажів моделі Mercedes-Benz Actros в 2017 році склав 126%, динаміка на ринку України починає рости. За цільовим призначенням третину проданих автомобілів Mercedes-Benz Actros в 2017 році була укомплектована для будівельної сфери, решта переважно призначалися для міжнародних і регіональних перевезень.

Результативності продажів, безумовно, сприяла унікальна програма заводського фінансування від Daimler AG для покупців нової комерційної техніки Mercedes-Benz, а також одночасне виробництво двох моделей автомобіля Actros, а саме Actros New і Actros MP3. Обидві моделі мають саму велику серед конкурентів гарантію на двигун і трансмісію – 3 роки або 450 000 км, а міжсервісний інтервали збільшені до 100 000 км пробігу.

Mercedes-Benz Actros New, вже визнаний лідер в Європі за поєднанням паливозберігаючих технологічних інновацій. Для українських споживачів також представив собою комплексне рішення, яке гарантуватиме отримання максимального рівня прибутку. Спочатку модель Actros New була оснащена двигуном з екологічною нормою Євро-6, а з жовтня 2017 модель стала також доступна і з двигуном Євро-5.

Паралельно з моделлю Mercedes-Benz Actros New, був доступний до замовлення добре відомий українським перевізникам Mercedes-Benz Actros MP3, зарекомендував себе на ринку як надійний і економічний у змісті автомобіль. Виробництво найпопулярнішою і добре відомої українським перевізникам моделі Mercedes-Benz Actros MP3 планувалося до завершення в минулому році, однак заводом-виробником Daimler AG було прийнято рішення про пролонгацію виробництва до вересня 2018 року.

За більш детальною інформацією про спеціальні умови придбання комерційної техніки звертайтеся, будь ласка, до консультантів Центру комерційної техніки Mercedes-Benz АТЛАНТ, офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні за тел .: +38 (044) 201 62 52 або за адресою м . Київ, вул. Пироговский шлях, 167-А.

Де це відбувається Атлант Автосалон, Київ, вул. Пироговский шлях, 167 А Середня оцінка: 4,625на основі 2 відгуків 2 відкликання

Автомобільний центр "АТЛАНТ", офіційний дилер Daimler AG, надає послуги з продажу мікроавтобусів, комерційних і вантажних автомобілів марки Mercedes-Benz. Для покупців на підприємстві діють різні форми продажу і спеціальні пропозиції по …

mercedes-benz.com.ua atlant.kiev.ua

Related