Mercedes-AMG GT R отримав Pro-версію

Компанія Mercedes-Benz офіційно представила Pro-версію купе AMG GT R. Прем'єра підготовленої до треку «двухдверкі» відбулася на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Трек-орієнтовану «двухдверку» оснастили карбоновим дахом із заниженою центральною частиною, кованими колісними дисками з п'ятьма подвійними спицями AMG Performance і допрацьованим аеродинамічним обвісом. Зокрема, переднім бампером з масивними повітрозабірниками, спойлером з алюмінієвими опорами і канардамі, призначеними для збільшення притискної сили. Ту ж завдання виконують з'єднані з дифузором карбонові Вінглети. Кузов «двухдверкі» прикрашають гоночні смуги.

Для Mercedes-AMG GT R Pro були використані деякі рішення з гоночних автомобілів серій GT3 і GT4. Купе отримало підвіски типу coil-over з налаштуванням довжини пружин і зусиль стиснення і відбою. Причому на стисненні можна окремо змінювати налаштування для низьких і високих швидкостей штока амортизатора. У підвісках з'явилися два регульованих стабілізатора поперечної стійкості (спереду – карбоновий, ззаду – порожнистий сталевий). Сферичні шарніри Uniball на нижніх важелях задньої підвіски доповнені такими ж і на верхніх важелях. Під днищем в задній частині кузова встановили углепластіковий підсилювач. Також перенастроїли електронні динамічні опори силового агрегату.

В салоні встановили легкі карбонові "ковші", каркас безпеки, чотирьохточкові ремені з кріпленням на поперечній балці і вогнегасник.

Джерело: Daimler

Related