Медіацентр Volvo Sensus переведуть на Android

Що почалося в 2017 році співпраця Volvo Cars і Google принесло перші плоди – наступне покоління інформаційно-розважальної системи Sensus буде засновано на платформі Android і зможе запропонувати власникам автомобілів бренду підтримку Google Assistant, Google Play Store і Google Maps.

«Залучення сервісів Google до автомобілів Volvo прискорить інновації в області підключення і дозволить поліпшити якість автомобілів. Скоро водії Volvo отримають прямий доступ до тисяч додатків, які спрощують повсякденне життя і роблять підключення до автомобіля більше приємним », – заявив віце-президент з досліджень і розробок Volvo Хенрік Грін, анонсуючи появу Sensus нового покоління« через пару років ».

Перехід Sensus на Android дозволить оновлювати програмне забезпечення і встановлювати нові програми автоматично в режимі реального часу, а майбутнім автомобілям Volvo реагувати на потреби клієнтів і пропонувати найсучасніші дані і послуги.

В компанії вважають, що наявність такого сервісу як Google Assistant дозволить водіям сконцентруватися на дорозі, надавши управління клімат-контролем, музичною системою і іншими функціями віртуального помічника. Завдяки підтримці Google Maps, Sensus нового покоління зможе в режимі реального часу інформувати водіїв про трафік, дорожньої ситуації і пропонувати альтернативні маршрути з урахуванням постійно оновлюваних карт.

Як заявив президент Volvo Хакан Самуельсон, співпраця з Google дозволить компанії сконцентруватися на електрифікації лінійки і інших пріоритетних напрямках. У той же час шведи мають намір продовжити розробку власних програм та софту.

Зараз все нові автомобілі Volvo оснащуються мультимедійною системою Sensus з дев'ятидюймовим сенсорним дисплеєм, що використовує програмне забезпечення японської корпорації Mitsubishi Electric.

Джерело: Volvo

Related