McLaren показав перший тизер суперкара 570LT

Компанія McLaren готується випустити екстремальну модифікацію суперкара 570S. Прем'єра нового 600-сильного флагмана очікується цього літа.

За інформацією Autocar, роботи над хардкорних версією LT вже завершені. Готуючись до дебюту, британці показали перший відеотізер новинки, що дозволяє розглянути тільки задню частину трекового варіанту McLaren 570S. У «LT» новий карбоновий дифузор, але при цьому відсутні патрубки випускної системи. Не виключено, що вони будуть виведені наверх задньої частини кузова, як у гіперкара Senna.

При створенні версії 570LT особливу увагу було приділено зниженню маси автомобілі, оптимізації аеродинаміки і силовому агрегату. В результаті суперкар втратив приблизно 100 кг, а в екстер'єрі з'явився ряд нових аеродинамічних елементів.

Інформацію про силовий агрегат, британці тримають в секреті. Імовірно, віддача силової установки 570LT перевищить 600 к.с., але досягти рівня купе McLaren 675LT новий суперкар не зможете, оскільки належить до «найбільш доступною» лінійці Sports Series. Чи зміниться у зв'язку з цим індекс моделі – 570 – поки невідомо.

Імовірно, новий хардкорних 570 вийде обмеженим тиражем і з цінником на 30% більшим, ніж у базового купе, тобто значно перевищить 200 тисяч фунтів.

«Звичайний» McLaren 570S комплектується 570-сильним V8 3.8 Twin Turbo. Максимальний крутний момент агрегату – 600 Нм. З місця до 100 км / ч в купе прискорюється за 3.2 с, а максимальна швидкість складає 328 км / ч.

Related