Mazda представила нову «трійку» для Європи

Офіційно оголошені європейські специфікації Mazda3 нового покоління. На європейському ринку модель 2019 року доступна в кузові седан і хетчбек з одним дизельним і двома бензиновими моторами, один з яких турбодвигун сімейства SkyActiv-X.

Дизельні Mazda3 будуть комплектуватися новим 1.8-літровим турбодизелем Skyactiv-D, що розвиває 116 к.с. при 400-об / хв і 270 Нм крутного моменту при 1600-2600 об / хв. Новий агрегат замінив 1.5- та 2.0-літрові дизельні мотори, що покладаються нинішньому поколінню моделі. Одне з його переваг – висока економічність. Комбінована витрата палива заявлений на рівні 4.7 л / 100 км по циклу WLTP, викиди CO2 – 130 г / км. Skyactiv-D 1.8 оснащений технологією швидкого багатоступінчастого згоряння, що забезпечує скорочення періоду згоряння і зниження шуму детонації, а також системою каталізаторів, перетворюючої закис азоту в нешкідливий азот.

Бензинова лінійка складається з двох моторів: Skyactiv-G 2.0 і Skyactiv-X. В обох двигунах використовується система Mazda M Hybrid 24 В з літій-іонною батареєю 600 кДж і перетворювачем постійного струму. Віддача чотирициліндрового Skyactiv-G 2.0 складає 122 л.с. при 6000 об / хв і 213 Нм крутного моменту при 4000 об / хв. Середня витрата палива за стандартом WLTP становить всього 6.0 л / 100 км, а викиди CO2 – 136 г км. Система деактивації циліндрів перемикається між двома і чотирма циліндрами для підвищення ефективності використання палива.

Але головним нововведення – бензиновий турбодвигун сімейства SkyActiv-X, що працює за циклом SPCCI – Spark Controlled Compression Ignition (запалення від стиснення з керованим іскровим запалюванням). Технічні характеристики агрегату з'являться ближче з запуску.

Всі двигуни поєднуються шестиступінчастою механічною коробкою передач або опціональним шестиступінчастим "автоматом". Skyactiv-X – з системою повного приводу i-Activ (тільки для хетчбека). Всі моделі оснащені системою G-Vectoring Control Plus (GVC Plus) для поліпшення керованості і зчеплення.

У списку систем активної і пасивної безпеки система контролю втоми водія (Driver Driver System), функція оповіщення про передньому перехресному русі (FCTA), система контролю швидкісного режиму, 360-градусна система кругового огляду, адаптивна світлодіодна оптика, колінні подушки безпеки і нова структура капота зменшує травмування пішоходів при наїзді.

Джерело: Mazda

Related