Майже дві третини американців не довіряють беспилотникам

Як показав щорічне опитування американської автомобільної асоціації (ААА) автономним автомобілям не довіряє 71% американців.

Американська автомобільна асоціація (ААА) в черговий раз з'ясувала ставлення пересічних громадян до автономних транспортних засобів. Опитування було проведено по телефону в другий тиждень січня. У ньому брало участь 1 008 американців старше 18 років.

Нинішньої опитування – четвертий опитування ААА на тему автономних транспортних засобів починаючи з 2016 року. Тоді 75% американців сказали, що бояться їздити на повністю автономному автомобілі. У цьому році таких виявилося 71%, що на 2% більше, ніж в 2018 році. Як відзначили в ААА, найбільший рівень довіри до беспилотникам був зафіксовані в 2017 році – 63%. Ситуація змінилася після смертельного ДТП в Арізоні: в березні минулого року автономний кросовер Volvo збив жінку, що перетинала проїжджу частину за межами пішохідного переходу. Навіть дев'ять місяців по тому американці не готові побачити безпілотники на вулицях своїх міст.

В той же час до низькошвидкісним автономним транспортним засобам учасники опитування виявилися більш лояльні. Їх поява схвалюють 53% респондентів, а 44% Не проти використання таких транспортних засобів службами доставки. Що стосується пасажирських перевезень, то довірити автономному автомобілю власне життя готові тільки 19% опитаних.

Незважаючи на побоювання, респонденти вважають, що автономні машини на дорогах загального користування неминучі, а 55% впевнені, що в 2029 році таких автомобілів буде більшість.

Джерело: Digital Trends

Related