Львів і Дубно з'єднають автобаном

В найближчі роки дорога між Львовом і Дубно перетвориться в автобан. Роботи планують розпочати в 2019 році. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, інспектуючи відремонтовані дороги у Львівській області.

Проект будівництва автобану між Львовом і Дубно опрацьовується разом зі Світовим банком. За словами міністра, нинішній стан цієї ділянки не дозволяє організувати повноцінний трафік. «Я сподіваюся, що ми зможемо завершити проектування в наступному році і приступити до роботи вже через рік», – заявив Омелян.

Крім того, міністр ще раз підтвердив плани з будівництва автобану, який, пройде через КПП Дийда, з'єднає Львів і Будапешт. Проект буде реалізований за підтримки Світового банку та першим етапом стане реконструкція ділянки Львів-Мукачево. Підготовка вже розпочато і, як кажуть в міністерстві інфраструктури і в «Укравтодорі», він скоротить час у дорозі з Мукачева до Львова до 2-х годин. Зараз проїзд займає близько 3.5 годин, а сама дорога М-06 (Мукачево-Львів) проходить через складний гірський ландшафт.

В планах будівництво ще однієї ділянки автодороги, який в подальшому буде продовжений до кордону з Польщею. Це східна об'їзна дорога Тернополя протяжністю 8.5 км, яка з'єднає міжнародні дороги М-12 / Е-50 на ділянці Хмельницький-Тернопіль і М-19 / Е-85 на ділянці Дубно-Тернопіль. Нова чотирьохсмугова дорога першої категорії стане частиною автомагістралі «Go Highway» (Gdansk-Odesa), яка з'єднає польські порти на узбережжі Балтійського моря і чорноморських портів України.

Джерело: ЦТС

Related