Lotus готує до виходу свій перший кросовер

Перший кросовер Lotus з'явиться в 2021 або 2022 році, щоб скласти конкуренцію таким моделям, як Maserati Levante і Porsche Macan. Орієнтовна ціна новинки – 68.5 – 80 тисяч євро.

В компанії планують створити автомобіль з розмірами Levante і масою менше двох тонн. В основу моделі ляже модульна платформа Scalable Product Architecture (SPA), на якій побудовані відносно легкі кросовери Volvo XC90 і XC60. Конструкція SPA передбачає установку чотирициліндрових моторів, але, за словами генерального директора Lotus Жан-Марка ГАЛЕС, у автомобіля буде гібридна модифікація. На Volvo XC90 двомоторний система видає 407 к.с. і 640 Нм крутного моменту. Використовувані Lotus двигуни Toyota можуть виявитися більш результативними.

Патентне зображення кросовера Lotus

У Volvo розробники запозичать компоненти електричної системи і устаткування салону, в тому числі і сенсорний дисплей. «Мені подобаються нові інтер'єри Volvo, тому що вони такі прості, екран відмінний», – сказав Галес, додавши, що на майбутніх спортивних автомобілях Lotus такий дисплей встановлюватися не буде. Перший спорткар марки з'явиться на ринку в 2020 році. Для розробки нових моделей споркаров і кросоверів на своїй базі в британському Хетеле Lotus наймає 250 інженерів.

Дизайн моделі буде завершено протягом наступних двох місяців. Основним місцем виробництва кросовера Галес назвав Китай, але при цьому не виключив і Великобританію. «Я можу уявити два місця по всьому світу, і мені б сподобалося одне в Великобританії, але я хочу знати, що буде відбуватися після Brexit», – сказав він.

Патентне зображення кросовера Lotus

В минулому році британська марка перейшла у власність китайського холдингу Zhejiang Geely Holding Group, який викупив 51% акцій Lotus у малайзійської фірми Proton.

Джерело: Autocar

Related