Литовська митниця перевірить автомобілі з «євро-номерами» в Україні

Фіскальна служба України запросила у литовської митниці перевірити законність ввезення і експлуатації в нашій країні автомобілів з литовської реєстрацією. Литовська митниця на запит відгукнулася.

Заходи проводяться в рамках домовленості між литовськими і українськими митниками в галузі попередження митних порушень, боротьби з контрабандою та протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Попередні домовленості були досягнуті між фіскальною службою України та Митним департаментом Литви на що проходила 19-20 вересня в Києві конференції Twinning.

Як повідомляється на сайті Державної фіскальної служби України: «Литовські колеги по запиту української сторони почали розслідування відносно законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки». Як зазначає фіскальна служба, на 1 листопада поточного року в країну ввезено понад 59 тисяч автомобілів з литовської реєстрацією. З них 44,6 тисяч знаходяться на території України в режимі тимчасового ввезення.

Related