LG і Here «навчать» самоврядні автомобілі спілкуватися між собою

LG і HERE Technologies оголосили про співпрацю в області «телематичних рішень наступного покоління» для автономного транспорту. Компанії мають намір «навчити» самоврядні автомобілі «спілкуванню» один з одним.

LG і HERE планують створити єдиний центр обміну даними для високоавтоматизованих і повністю автономних автомобілів. Розробники запропонують автовиробникам систему, яка дозволить автомобілям обмінюватися інформацією про ситуацію на дорозі, напрямку руху, швидкості і так далі. Очікується, що це посприяє зниженню кількості аварійних ситуацій і заторів, а також підвищенню загальної безпеки на дорогах.

Об'єднавши напрацювання LG в області телематики, картографічні і геолокаційні сервіси Here, компанії планують створити систему, яка відіграє ключову роль у забезпеченні зв'язку між автономними транспортними засобами. Аналізуючи зібрану в хмарі інформацію, що надходить з радарів і сенсорів безпілотних автомобілів і використовуючи технологію V2X (Vehicle-to-Everything), система передбачить вирішення для кожного конкретного автомобіля. Наприклад, запропонує об'їхати проблемну ділянку дороги, інформація про який надійшла від іншого транспортного засобу.

LG вийшла на ринок телематики в 2013 році. Телематичні рішення LG підтримують різні комунікаційні технології від GPS до Bluetooth, Wi-Fi і мобільного зв'язку. Крім цього компанія розробляє технології на базі мереж 5 покоління, які будуть в чотири-п'ять разів швидше, ніж LTE з 90-процентним скороченням часу очікування, що підходить для автономних систем наступного покоління.

Компанія також співпрацює з автовиробниками в розробці HD Live Map, свого високоточної хмарного картографічного сервісу, який підтримує підключення ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) і автоматизовані системи керування. HD Live Map, яку LG має намір використовувати в спільно створеної з Here системі, ідентифікує всі дороги і навколишні об'єкти, такі як розмітка, знаки зупинки, обмеження швидкості і світлофори.

Потенціал HERE Technologies – колишнього картографічного підрозділ Nokia був оцінений в 2015 році, коли консорціум за участю Audi, BMW і Daimler придбав компанію за 2.8 млрд. Євро.

Джерело: LG Newsroom

Related