Lexus везе в Детройт «кросовер без обмежень»

Марка Lexus пообіцяла здивувати відвідувачів майбутнього автосалону в Детройті новим концептом кросовера LF-1 Limitless. Нова розробка дебютує під слоганом «флагманський кросовер, який перекриває кордону розкоші і продуктивності».

Подробиці про нову розробки в Lexus традиційно не розкривають, зберігаючи інтригу до офіційної презентації. А для підвищення інтересу до концептуального автомобіля «люксовий» підрозділ Toyota Motor Corporation опублікувало тізерного зображення (вгорі), на якому можна розглянути незвичайний подвійний спойлер, футуристичні LED-ліхтарі, панорамний дах і два дисплеї для пасажирів другого ряду. Причому на одному з моніторів проглядається силует автомобіля. Також відомо, що кросовер розробила каліфорнійська дизайн-студія CALTY.

З чуток Lexus LF-1 Limitless може виявитися передвісником майбутнього серійного автомобіля – флагмана кроссоверним лінійки. Але поки це лише припущення, а більше подробиць стане відомо в січні наступного року.

Концепт Lexus UX

Останнім концептуальним кросовером Lexus став прототип UX, представлений на Паризькому автосалоні в жовтні 2016 року. Відомо, що компактна пятидверка (довжина 4.4 м, колісна база 2.61 м) отримає продовження у вигляді серійного автомобіля, який займе місце в лінійці на щабель нижче Lexus NX. Прототип підготовлений в європейському дизайн-центрі бренду у Франції. Він отримав Електрохроматичне скла, здатні змінювати ступінь прозорості, а також камери заднього виду, які замінять бокові дзеркала.

Наступний автосалон в Детройті (North American International Auto Show) пройде з 13 по 28 січня.

Джерело: Lexus

Related