Lexus RC Black Line Special Edition покажуть в Нью-Йорку

Спеціальна версія спортивного купе Lexus RC – Black Line Special Edition дебютує на Нью-Йоркському автосалоні в кінці березня. Пакет доопрацювань, що досягне лише зовнішнього оформлення моделі, буде доступний для всіх модифікацій RC 300 і RC 350 F Sport.

Клієнти японської марки зможуть вибирати між двома кольорами кузова: Caviar (помаранчевий) і Atomic Silver (атомне срібло). Залежно від забарвлення кузова купе буде комплектуватися набором матово-чорних колісних дисків з чорними або помаранчевими гальмівними супортами. Замість стандартної хромованої обробки нові моделі Black Line отримали чорні хромовані акценти навколо решітки і вікон.

Деякі зміни передбачені і в оформлення інтер'єру. Наприклад, помаранчева строчка по всьому салону і ексклюзивне рульове колесо з дерев'яними декоративними вставками чорно кольору, створене японськими майстрами. Всі моделі Black Line отримають акустичну систему Mark Levinson і просунуту навігацію.

Lexus RC Coupe Black Line Edition вийде обмеженим тиражем в 650 одиниць. Спеціальне видання буде доступно на всіх чотирьох версіях RC Coupe, включаючи базовий RC 300, RC 300 AWD, RC 350 і RC 350 AWD. Цінники за версію RC 300 починаються від $ 51 730 і досягають $ 56 120 для RC350 AWD.

Разом зі спеціальним купе на автосалоні в Нью-Йорку японський виробник представить новий кросовер Lexus UX 2019 року.

Джерело: Carscoops

Related