Lexus LC став кабріолетом

Марка Lexus представила відкриту версію моделі LC – LC Convertible. Світова прем'єра концепту відбудеться в середині січня на міжнародному автосалоні в Детройті.

Lexus LC Convertible Concept побудований на базі серійного купе і зберіг всі його пропорції. Від базової моделі, новинка відрізняється оформленням задньої частини кузова і відсутністю даху. Самі розробники описують дизайн кабріолета фразою «абсолютна краса».

«Цей концепт успадкував дизайн купе LC і перетворив його в кабріолет майбутнього. Він поєднує в собі всі кращі аспекти оригінального купе з динамічним дизайном кабріолета », – сказав головний дизайнер проекту Тадао Морі.

Технічної інформації про концепт-кар в компанії не надали. Відомо, що габаритами кабріолет практично повторює базове купе і тільки на 5 мм нижче исходника – 1340 мм. Крім того, на шоу-кар встановили 22-дюймові колісні диски, тоді як у купе вони 20-дюймові. У салоні кабріолета встановлені сидіння, оброблені білою шкірою, на передній панелі чорний декор і жовта рядок.

Рішення про серійне виробництво Lexus LC Convertible Concept поки не прийнято, але в прес-матеріалах компанії згадується така можливість.

Серійне купе Lexus LC комплектується 5.0-літровим «атмосферником» V8 потужністю 477 к.с. Також доступна гібридна версія моделі, силова установка якої складається з 3.5-літрової «шістки», електродвигуна і комплекту літій-іонних акумуляторів. Сумарна потужність агрегатів – 355 к.с.

Джерело: Lexus

Related