Land Rover представив лімітовану версію Defender Works V8

До 70-річчя бренду компанія Land Rover розробила спеціальну версію культового позашляховика Defender. Ексклюзивний Land Rover Defender Works V8, що розганяється до «сотні» за 5.6 секунди, випустять тиражем 150 одиниць.

Позашляховик оснастили 5.0-літровим атмосферним мотором V8. Віддача агрегату – 405 к.с. і 515 Нм крутного моменту. У парі з ним працює восьмиступінчастою коробка-автомат ZF зі спортивним режимом. Максимальна швидкість «зарядженого» Defender становить 170 км / ч. Як заявляють в компанії, в короткобазной модифікації з місця до 96 км / год позашляховик прискорюється за 5.6 с. Для порівняння, базова версія з 122-сильним дизельним мотором і шестиступінчастою механічною коробкою передач набирає першу "сотню" за 15.8 с.

Крім нової силової установки «ювіляр» отримав більш потужні гальма (спереду диски розмірності 335 мм, ззаду – 300 мм), перенастроюючу підвіску, світлодіодну оптику і 18-дюймові колісні диски з шинами розмірності 265/65.

В обробленому шкірою салоні встановлені спортивні сидіння Recaro і інформаційно-розважальна система Land Rover Classic.

Ексклюзивний Land Rover Defender буде доступний в двох варіантах колісної бази. Варіантів забарвлення кузова вісім.

Мінімальна ціна ексклюзивної версії позашляховика – £ 150 тисяч. Продаватися він буде тільки в Великобританії.

Останній серійний Land Rover Defender зійшов з конвеєра в англійському Соліхаллі в січні 2016 року. Нове покоління моделі представлять пізніше в 2018 році, а випускати автомобіль будуть в Словаччині.

Джерело: Motor

Related