Lamborghini представила суперкар Huracan Super Evo

Lamborghini представила оновлену версію гоночного купе Huracan Evo. Суперкар розроблений гоночним відділенням італійського бренду Squadra Corse для монокубку Lamborghini Super Trofeo.

У створенні автомобіля брав участь італійський виробник гоночної техніки – фірма Dallara. Поставивши собі за мету знизити аеродинамічний опір, зберігши при цьому колишній рівень притискної сили, команда інженерів переробила практично всі поверхні автомобіля. Недоторканими залишилися днище, задній дифузор і передній спліттер. Є в екстер'єрі оновленого купе і легко впізнавані елементи: характерний кіль на кришці моторного відсіку, перископну повітрозабірник на даху і отвір для подачі повітря в салон на передку. У купе допрацьовані підсилювач керма і збільшився в розмірах аварійний люк в даху, а також більш ефективні нейтралізатори вихлопної системи.

Суперкар оснащений 5.2-літровим 620-сильним атмосферником V10, зблокованих з 6-ступінчастою секвентальною коробкою передач.

Автомобілі нового зразка з'являться на трасах монокубкових серій в Європі, Азії та Північній Америці вже в наступному сезоні. Дебют Huracan Evo на Близькому Сході поки відкладається.

З огляду на значний цінник (235 тисяч євро), команди-учасниці монокубку можуть скористатися альтернативною пропозицією Lamborghini і доопрацювати автомобілі старого зразка.

Джерело: Autoreview

Related