Lamborghini поки не планує випуск автономних автомобілів

Керівництво Lamborghini висловила позицію компанії щодо самоврядних автомобілів. Італійські спорткари залишаться машинами для людей, а не для «роботів».

В інтерв'ю виданню Digital Trends головний інженер компанії Мауріціо Реджіані сказав, що «Lamborghini купують, щоб отримувати задоволення від водіння». «Якщо говорити про реальний автономному русі, я думаю, ми будемо останніми брендом, який це запропонує», – заявив він.

Незважаючи на таке непохитне відношення до систем автономного управління, деяку самостійність вже в грудні продемонструє кросовер Urus, дебют якого відбудеться в Санта-Агаті.

За словами Реджіані, кросовер отримав камеру, адаптивний круїз-контроль, систему утримання в смузі і всі функції, які покладені автомобілю такого класу, в тому числі і онлайн-сервіси. «Нічого близького до цього автономному руху не чекайте», – підкреслив техдиректор, даючи зрозуміти, що ніяких сенсорних дисплеїв, управління жестами і інших новомодних штучок у Urus не буде. У компанії вважають, що всі вони лише відволікають водія від дороги.

Related