Lagonda зосередиться на випуску електрокарів

Першою моделлю належить компанії Aston Martin нової автомобільної марки Lagonda стане електричний кросовер. Масштабна модель кроссовера була виставлена ​​на стенді марки в Женеві. На ринку новинка з'явиться в 2021 році.

Про реорганізацію бренду Lagonda і створення нової марки компанія Aston Martin оголосила на Женевському автосалоні. Там же дебютував і прототип седан Lagonda Vision, який повинен був стати першою самостійною моделлю Lagonda. Але всупереч очікуванням, першим на ринок вийде Електричного кросовер, макет якого був вистанен на стенді марки в Женеві.

За інформацією AutoExpress, отриманої від неназваного джерела в компанії, седан вийде тільки через два роки, в 2023-м. У компанії впевнені, що до того моменту з'являться комерційні зразки твердотільних акумуляторів. Такими батареями, здатними забезпечити запас ходу на одному заряді більше 640 км, а також системою бездротової зарядки виробник планує оснастити обидва електрокара.

Тут і під заголовком новини – неофіційні скетчі нового кросовера Lagonda від Auto Express і Avarvarii.

Передбачається, що електричний кросовер Lagonda отримає ту ж платформу, що і перший кросовер Aston Martin, побудований на основі концепту DBX. Виробництво новинки під назвою Varekai налагодять на заводі компанії в Сент-Афан в Південному Уельсі. Можливо, на тому ж заводі збиратимуть і кросовер Lagonda, але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Третьою моделлю нової марки, цілком ймовірно, стане електричне купе, макет якого стояв поруч з майбутнім кросовером на стенді Aston Martin в Женеві.

Related