Кросовери Ford EcoSport почали випускати в Румунії

Ford почав виробництво оновленого позашляховика Ford EcoSport. Випуск європейської версії кросовера налагодили на підприємстві компанії в румунському місті Крайова.

Рішення про виробництво нового Ford EcoSport в Крайове стало відповіддю на зростаючу популярність кросоверів серед європейців. «З огляду на зростання попиту на EcoSport і компактні позашляховики в цілому, зараз дуже вдалий час для локалізації виробництва в Європі для задоволення потреб наших клієнтів», – сказав Стівен Армстронг, віце-президент групи компаній Ford і президент європейського, близькосхідного і африканського регіонів.

В минулому році продажі кросоверів Ford в Європі виросли більш ніж на 30%, а за перші вісім місяців поточного року приріст вже склав 27%. Саме це і стало причиною розширення виробництва в румунському Крайове і створення ще 1700 робочих місць. Тепер, що відкрився в березні 2008 року завод Ford забезпечить робочими місцями 3900 чоловік. Це єдине підприємство в Європі, що випускає EcoSport для 56 ринків на чотирьох континентах, в тому числі Великобританії, Новій Каледонії, Туркменістану та країн Південної Африки. У підготовку підприємства до випуску EcoSport виробник інвестував близько 200 мільйонів євро, загальна сума інвестицій за весь час існування заводу в Крайові склала понад мільярд євро.

Європейська версія кросовера EcoSport грунтовно змінилася, як зовні, так і всередині. Зміни відбулися в моторному лінійці. Крім 1.0-літровою бензиновою «турботройкі» EcoBoost (124 к.с., 140 к.с., 100 к.с.) і «тяжелотоплівного» мотора 1.5 TDCi з віддачею 100 л.с., з'явився новий турбодизель Ford EcoBlue об'ємом 1.5 л. Автомобіль доступний з переднім і повним приводом. Трансмісії: шестиступінчасті МКПП і АКПП (з підрульовими пелюстками). Після рестайлінгу «екоспорт» доступний і в двокольоровому виконанні: в палітру додані 12 кольорів основної частини кузова і кілька контрастних кольорів для даху і стійок.

Крім кросовера на підприємстві продовжать випуск 1.0-літрового двигуна EcoBoost від Ford.

Related