Кросовер Škoda Kodiaq GT показав зовнішність на фото

Škoda готується представити купеобразного модифікацію кросовера Kodiaq – GT. Перші фото новинки опублікувало патентне відомство Китаю. Повноцінна прем'єра моделі очікується восени поточного року.

Новий Škoda Kodiaq GT – щось середнє між традиційним універсалом і ліфтбек. Салон новинки буде виключно п'ятимісцевим. За попередніми даними китайського патентного бюро, в порівнянні зі стандартною моделлю габаритна довжина купеобразного кросовера зменшилася на 63 мм (до 4634 мм), висота – на 27 мм (до 1649 мм). Ширина і колісна база кроссовера залишилися колишніми, 1883 і 2791 мм відповідно.

Від стандартної моделі купеподібний Kodiaq GT можна відрізнити за новою оптиці, перемалювати переднього і заднього бамперів. Крім того, чорна вставка на передньому бампері нового кросовера компактніше, ніж у базової моделі, а крізь задній бампер виступають патрубки випускної системи (у стандартній моделі вони не видно).

Технічні відмінності між двома китайськими кроссоверами не передбачаються. Передбачається, що купеподібний Škoda Kodiaq GT отримає 2.0-літровий турбомотор TSI в двох варіантах потужності: 186 і 220 к.с.

Чи варто очікувати новинку за межами Піднебесної, поки невідомо.

Джерело: Autohome

Related