Кросовер Škoda Kodiaq GT дістався до Європи

Новий кросовер чеської марки – Škoda Kodiaq GT – вперше помічений в Європі. Виробник тестує новинку перед офіційною прем'єрою, очікуваної цієї осені, а вже до кінця року купеподібний кросовер вийде на китайський ринок.

Раніше фото Škoda Kodiaq GT опублікувало патентне відомство Китаю. Тепер же практично не закамуфльовані прототипи новинки помічені в Європі. Цілком ймовірно, кросовер знаходиться на завершальному етапі розробки.

Зовнішні відмінності між звичайним Kodiaq і купеобразного модифікацією незначні. Від базової моделі Kodiaq GT буде відрізнятися спадаючої лінією даху, новою оптикою, перемалювати переднім бампером, а також виступають крізь задній бампер патрубками випускної системи.

За попередніми даними китайського патентного бюро, в порівнянні зі стандартною моделлю габаритна довжина купеобразного кросовера зменшилася на 63 мм (до 4634 мм), висота – на 27 мм (до 1649 мм), тоді як ширина і колісна база залишилися колишніми, 1883 і 2 791 мм відповідно. Наскільки зменшився обсяг багажного відділення, поки не відомо.

Передбачається, що кросовер отримає 2.0-літровий турбомотор TSI в двох варіантах потужності: 186 і 220 к.с., семиступінчастий "робот" з подвійним зчепленням DSG і передній привід. Система повного приводу AWD буде доступна в якості опції.

Відомо, що Kodiaq GT з'явиться також і в Індії, де кросовер буде пропонуватися з 2.0-літровим чотирициліндровим мотором потужністю 150 к.с. Чи варто очікувати новинку в Європі, в компанії замовчують.

Джерело: Autoevolution

Related