Кросовер Nissan Qashqai отримав нові мотори

Компанія Nissan оновила моторну лінійку кросовера Qashqai для європейського ринку: 1.2-і 1.6-літрові бензинові агрегати замінив новий 1.3-літровий бензиновий турбомотор потужністю 140 і 160 л. с.

В цілому європейським клієнтам буде запропоновано три версії Nissan Qashqai, що відрізняються потужністю мотора і трансмісією. Молодша версія кросовера отримає 140-сильний агрегат (240 Нм) і шестиступінчасту механічну коробку передач, середня – двигун потужністю 160 к.с. (260 Нм) і ту ж шестиступінчасту "механіку", старша – 160 к.с. (270 Нм) і новий семиступінчастий "робот» DCT. Привід у всіх випадках тільки передній. Крім більш комфортного водіння і надбавки в потужності, новий мотор зможе забезпечити більш економічна витрата палива і менший рівень викидів CO2.

Такий же турбомотор 1.3 TCe в двох варіантах потужності з'явився і в моторній гамі кросовера Duster, що продається в більшості європейських країн під брендом Dacia. Новий силовий агрегат з алюмінієвим блоком циліндрів і безпосереднім уприскуванням палива – спільна розробка альянсу Renault-Nissan і концерну Daimler. Вперше він був представлений в березні цього року на автосалоні в Женеві. Виробництво агрегату налагодили на двох заводах: Renault-Nissan в іспанському Вальядоліді, а Daimler – в німецькому місті Кёлледа. Такими моторами комплектують мікровен Renault Scenic, Renault Captur, кросовер Renault Kadjar, а також новий Mercedes-Benz А-класу.

Крім нових агрегатів Qashqai отримав нову інформаційно-розважальну систему NissanConnect з можливістю завантаження карти Over The Air (OTA) і оновлень програмного забезпечення, а також з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto в стандартній комплектації.

Джерело: Nissan

Related