Кросовер Mercedes-Maybach GLS вперше помічений на тестах

Компанія Mercedes-Benz приступила до тестування нового кросовера Mercedes-Maybach GLS, світова прем'єра якого відбудеться в кінці місяця на автосалоні в Лос-Анджелесі. Прототипи новинки були помічені фотошпигунів на дорогах Німеччини.

Фото прототипів опублікував Autocar. Камуфляж не дозволяє повністю розглянути екстер'єр кросовера, але вже зараз можна помітити вертикальну решітку радіатора, унікальні колісні диски, невеликі задні ліхтарі і обриси двері багажного відділення. Передбачається, що під камуфляжем ховається зовнішня хромована обробка і шильдики.

За попередньою інформацією, в основі Mercedes-Maybach GLS лежить нова модульна платформа MHA (Modular High Architecture), що використовується в GLE і новому BMW X7. Нова «візок» дозволить встановити електромотор потужністю 48 В для «м'якої» гібридної системи, а також радіолокатор, камери і датчики систем автономного водіння.

За даними видання, Mercedes-Maybach GLS буде пропонуватися з бензиновим двигуном M177 V8, розробленим AMG. На недавно вийшов Mercedes-Benz S560 такий 4.0-літровий мотор V8 з двотактним турбонаддувом генерує 462 к.с. Новий агрегат з функцією відключення частини циліндрів при малих навантаженнях замінить 4.7-літровий V8 c турбонаддувом, який використовується в нинішньому Mercedes-Benz GLS 500. Також очікується версія з бензоелектричних силовою установкою, аналогічної тій, яку нещодавно показали на Mercedes-Benz S560e. У такій силовій установці 362-сильний мотор доповнено 121-сильним електродвигуном, що живиться від літій-іонного акумулятора.

Виробництво Mercedes-Maybach GLS налагодять на заводі Mercedes-Benz в американському місті Таськалуса (штат Алабама). Кросовер стане єдиною моделлю Maybach, що випускається на території США.

Related