Кросовер Maserati Levante став 550-сильним

На Фестивалі швидкості в Гудвуді дебютувала нова модифікація кросовера Maserati Levante – GTS – з 550-сильним твін-турбо мотором V8 об'ємом 3.8 літра. У модельній лінійці марки «заряджений» кросовер замет місце на щабель нижче топового Levante Trofeo.

Візуально розрізнити GTS і Trofeo досить складно. У моделей однаковий передній бампер з збільшеним повітрозабірником. Але є і свої особливості. Так у більш потужної версії є вентиляційні отвори на капоті, а у модифікації GTS іншої форми дифузор в задньому бампері, немає накладок на порогах і інший дизайн колісних дисків, хоча діаметр однаковий – 22 дюйма.

В інтер'єрі жодних відмінностей між моделями немає. Уже «в базі» салон Levante GTS оброблений натуральною шкірою, а в оснащення входять матричні світлодіодні фари. Як опція пропонується аудіосистема Harman Kardon з 14 динаміками.

Віддача 3.8-літрового твін-турбо V8 – 550 к.с. і 730 Нм і, якщо в потужності «заряджений» кросовер поступається топової версії 40 к.с., то максимальний крутний момент у них однаковий. Поєднується мотор з восьмиступінчастою «автоматом» ZF і системою повного приводу Q4.

З місця до 100 км / год Levante GTS прискорюється за 4.2 с, тоді як Trofeo виконує «спринт» за 3.9 с. Максимальна швидкість нового кросовера – 292 км / ч, у топовій версіі- 300 км / ч. Системи Launch Control і екстремального їздового режиму Corsa у нового кросовера немає.

Разом з Levante GTS компанія представила седани Ghibli і Quattroporte 2019 модельного року. Оновлені моделі отримали нові матеріали обробки, додаткові кольори в кузовний палітрі, колісні диски в новому дизайні і мультимедійну систему MTC + з поліпшеною графікою і оновленим меню клімат-контролю.

Крім того, всіх новинок дістався новий селектор «автомата» з окремою кнопкою включення режиму парковки, що вперше з'явився у Levante Trofeo. Ручний режим тепер включається відхиленням важеля в сторону (раніше для цього використовувалася спеціальна клавіша на центральному тунелі).

Всі три моделі з'являться на ринку восени поточного року.

Джерело: Maserati

Related