Кросовер Hyundai Santa Fe отримав топову комплектацію Inspiration

Компанія Hyundai представила в Південній Кореї кросовер Santa Fe в новому рівні оснащення Inspiration. Це сама «шикарна» комплектація моделі, що відрізняється від колишніх не тільки розширеним списком обладнання, але і поліпшеною шумоізоляцією.

Кросовер в комплектації Inspiration можна відрізнити забарвленим в колір кузова бічним накладок (у звичайного Santa Fe вони з нефарбованого пластика), що розтягнувся по всю ширину автомобіля фартуху під переднім бампером, хромованою решіткою радіатора, сріблястим корпусам зовнішніх дзеркал, 19-дюймовими колісними дисками особливого дизайну, рознесених по різних кутах патрубки вихлопної системи і невеликий захисної панелі під заднім бампером.

Кросовер в комплектації Inspiration можна відрізнити по забарвлених в колір кузова бічним накладок (у звичайного Santa Fe вони з нефарбованого пластика), що розтягнувся по всю ширину автомобіля фартуху під переднім бампером, хромованою решіткою радіатора, сріблястим корпусам зовнішніх дзеркал, 19-дюймовими колісними дисками особливого дизайну, рознесених по різних кутах патрубки вихлопної системи і невеликий захисної панелі під заднім бампером.

Салон Santa Fe Inspiration оброблений натуральною шкірою і замшею. Заради підвищення рівня звукоізоляції встановлені двошарові переднє скло. Перемикати швидкості можна підрульовими пелюстками (у базовій комплектації їх немає). Ще одна відмінність – німецькі покришки Continental замість корейських.

В Південній Кореї Santa Fe в комплектації Inspiration буде пропонуватися з 2.0-літровим бензиновим мотором і 2.0- та 2.2-літровими «дизелями». З бензиновим мотором топовий кросовер буде коштувати на 27% дорожче базового – 35.8 млн. Вон або 33.5 тисяч доларів США.

Hyundai Santa Fe четвертого покоління для корейського ринку був представлений в лютому поточного року, європейська версія дебютувала через два тижні на березневому автосалоні в Женеві. Новий кросовер отримав радикально перероблений дизайн з «двоповерховою» оптикою, як у раніше поданих кросоверів Kona і Nexo.

Джерело: Naver

Related