Кросовер Audi e-tron забрався на вершину гірськолижної траси

Компанія Audi продемонструвала технічні можливості технології quattro в електромобілі. Електричний кросовер Audi e-tron піднявся вгору по засніженій гірськолижній трасі Штрайф австрійського курорту Кіцбюель.

Секція Mausefalle (мишоловка), на який відбувся заїзд, являє собою ділянку з 85-процентним ухилом, найкрутіший відрізок спуску. У заїзді використовувався не серійний кросовер, а технологічний демонстратор, що відрізняється силовою установкою. На відміну від серійної моделі з двома електромоторами (по одному на осі), демонстратор оснащений трьома двигунами (один спереду, два ззаду), як концепт e-tron quattro 2015 року. Сумарна віддача силової установки склала 503 к.с., а максимальний обертовий момент (на колесах з урахуванням знижувальних редукторів) – 8920 Нм. Також інженери Audi змінили програму управління електромоторами для оптимального розподілу крутного моменту між колесами «для особливих умов на Штрайфа». Спеціально для підйому по схилу розробили 19-дюймові шини з довгими шипами.

В салоні електрокара встановили каркас безпеки, гоночне сидіння з шеститочкові ременями, а від перекидання автомобіль страхували за допомогою спеціального направляючого троса.

За кермом демонстратора знаходився чемпіон світу з ралі-кросу і дворазовий чемпіон DTM шведський гонщик Маттіас Екстрем. Партнером Audi в цьому проекті виступила австрійська компанія Red Bull.

Джерело: Audi

Related