Краш-тести IIHS перевірили ступінь захисту переднього пасажира

Фахівці американського Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) виявили, що деякі автовиробники, щоб отримати найвищу оцінку – Top Safety Pick +, підсилюють тільки ліву боковину кузова автомобіля.

Саме це і підштовхнуло співробітників інституту провести випробування автомобілів з боку пасажира переднього сидіння. Новий тест імітує зіткнення з нерухомим об'єктом на швидкості 64 км / год при перекритті 25%. Подібний тест проводився і раніше. Протягом декількох років IIHS зазнала автомобілі тільки з боку водія. Але виявилося, що водійська і пасажирська боку кузова по-різному реагують на зіткнення.

У випробуванні брали участь 13 середньорозмірних моделей. Десять з них показали себе гідно. «У автомобілів середнього розміру, які ми тестували, не було будь-яких серйозних структурних недоліків з правого боку», – сказав старший науковий співробітник IIHS Беккі Мюллер. «Оптимізація подушок безпеки і ременів безпеки для кращого захисту голови для пасажирів на передньому сидінні представляється зараз найбільш невідкладним завданням».

За результатами тестів кращим був визнаний автомобіль Subaru Outback 2018. Гірше інших виступили Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat, а також Chevrolet Malibu. Більш детальні результати представлені в таблиці.

Джерело: IIHS Таблиця: auto.mail.ru

Related