Концерн Tata вклав $ 900 мільйонів в Faraday Future

Індійський концерн Tata, у власності якого Jaguar і Land Rover, вклав 900 мільйонів доларів в американську компанію Faraday Future. Найближчим часом конкурент Tesla почне серійне виробництво своєї першої моделі – електричного кросовера FF 91.

Раніше стало відомо, що Faraday Future довелося відкласти будівництво власного заводу і запуск свого первістка FF 91 на 2019 рік, а в жовтні компанію покинули два топ-менеджера: Стефан Краузе (керівник фінансової служби) і Ульріх Кранц (технічний директор). З приходом такої значної суми неприємності, що переслідували компанію останнім часом, залишилися позаду.

Що стосується концерну Tata, то разом з 10-процентним пакетом акцій американської компанії, він отримає доступ до телекомунікаційних і електричним технологіям Faraday Future. У їх числі і найбільш ємні в світі літій-іонні акумулятори для електрокарів, договір про створення яких в жовтні минулого року американці уклали з південнокорейською хімічної фірмою LG Chem.

Первісток Faraday Future – FF 91 дебютував в січні поточного року. 5.2-метровий електричний кросовер оснащений чотирма електродвигунами сумарною потужністю 1050 к.с. Запас ходу електрокара – близько 700 км. Час прискорення до 100 км / год – 2.39 с.

Збирати автомобіль будуть в Каліфорнії, на заводі належав раніше Pirelli. Інформація про те, що Faraday Future орендувала підприємство в Ханфорді, з'явилася в серпні.

Джерело: Gasgoo

Related