Концепт-кар Hyundai HDC-2 Grandmaster натякнув про новий кросовер

Одним з найцікавіших експонатів автошоу в Пусані став концептуальний кросовер Hyundai HDC-2 Grandmaster, що демонструє новий дизайнерський мову марки під назвою «чутлива спортивність ». Дебют серійної версії концепту очікується в кінці поточного року.

В компанії вже працюють над новим флагманом, прообразом якого, ймовірно, є нинішній дебютант. Представляючи новинку, в Hyundai заявили, що принцип «один дизайн на всіх» залишиться в минулому. Всі нові моделі марки «граючи за єдину команду», матимуть власну форму. Першим «гравцем» був концепт-кар HDC-1 Le Fil Rouge, який продемонстрував новий дизайнерський мову корейського бренду на березневому автосалоні в Женеві.

Відмінна риса восьмимісцевого концепту – велика хромована решітка радіатора, плавно переходить в ходові вогні, і вертикальна оптика. Ніякої офіційної інформації про технічні дані концепту, корейці не надали. З чуток, в серію Grandmaster вийде під назвою Hyundai Palisade, а в модельній лінійці марки займе щабель вище кросовера Grand Santa Fe. В основу восьмимісцевого кросовера ляже нова платформа з поперечним розташуванням двигуна і базовим переднім приводом. На цій «візку» побудують кросовер Kia Telluride і пікапи обох марок, орієнтовані на американський ринок.

Джерело: Hyundai

Related