Компанія з Лас-Вегаса відродить суперкар SP-110 Edonis

Компанія Casil Motors з Лас-Вегаса, раніше відома як PSC Motors, відродить SP-110 Edonis. Суперкар був побудований на шасі Bugatti EB 110 на початку двохтисячних років.

Фірма вже викупила права і технічну документацію на суперкар у компанії B. Engineering, організованою кількома колишніми співробітниками Bugatti Automobili S.p.A., що випускала Bugatti EB110 в 1991-1995 роках. Фірма, яка стала сервісним центром автомобілів Bugatti, паралельно займалася будівництвом власного автомобіля, використовуючи з цією метою сімнадцять залишилися вуглепластикових монококів моделі EB110.

Edonis був представлений 1 січня 2001 року. Розробники назвали його «першим суперкаром 21 століття» і планували випустити символічним тиражем в 21 одиницю, але, за чутками, зробили тільки два.

Edonis

На вуглепластикові шасі встановили модернізований мотор V12 з двома турбонагнітачами і збільшеним до 3.8 л робочим об'ємом (базовий 3.5-літровий мотор був з чотирма нагнітачами). Це дозволило збільшити віддачу мотора з 611 до 680 к.с. Повний привід замінили заднім, а на базі коробки передач Bugatti EB 110 розробили нову механічну коробка з шістьма ступенями. Новий двомісний кузов для суперкара намалювали Ніколо Матерацці (автор Ferrari F40) і Марк Дешан (колишній співробітник Bertone).

Решта п'ятнадцять монококів Casil Motors використовує в своїх проектах, в тому числі і для відродження SP-110 Edonis під новим ім'ям Casil Motors SP-110 Edonis Fenice. У компанії повідомляють, що технічний прототип суперкара вже зібрали на фабриці в Кампогальяно.

З чуток, суперкар отримає новий дизайн екстер'єру і, можливо, стане схожий на представлений в 2015 році на автошоу в Турині прототип ATS Wild Twelve, спроектований для B.Engineering ательє Torino Design.

Докладною інформації про відродженому Edonis немає. На даний момент відомо, що суперкар оснастять інший коробкою передач, а віддача мотора зросте до 720 к.с. Як стверджують в компанії, максимальна швидкість суперкара досягне 400 км / ч.

Автомобіль планують продавати по всьому світу. Ціна моделі в базовій комплектації – 690 тисяч євро. Вже зараз будь-який бажаючий може вибрати опції «під себе», внісши поворотний депозит в розмірі 2015 євро.

Джерело: Autoreview

Related