Компанія Ford запатентувала висувний стіл з подушкою безпеки

Компанія Ford отримала патент на висувний стіл з подушками безпеки. Патентні документи на новий елемент інтер'єру майбутніх автономних автомобілів опублікувало видання Automotive News.

В «складеному» стані стіл з подушками безпеки поміщається під підлогою самоуправлемого автомобіля, а при необхідності висувається. У патентній документації вказано, що крісла таких машин зможуть обертатися, забезпечуючи максимальний рівень комфорту і зручності спілкування пасажирів. Розгорнувши сидіння, пасажири зможуть розташуватися навколо нього і скоротати час у дорозі за бесідою.

В колекції Ford є й інші ідеї щодо оформлення інтер'єрів автономних автомобілів. Так в травні 2015 року компанія зареєструвала ілюстрації інтер'єру безпілотного пікапа, передній диван якого розгортається проти ходу руху. Влітку поточного року американський автовиробник запатентував крокує автомобільне крісло, здатне виходити з авто, переміщаючись за допомогою спеціальних шарнірів. Та ж технологія може бути успішно використана для вивантаження вантажів з платформ пікапів.

Джерело: Automotive News

Related