Компанія Apollo Automobil анонсувала гіперкар Intensa Emozione

Німецька компанія Apollo Automobil, спадкоємиця ліквідованої у 2012 році Gumpert, опублікувала тизер 800-сильного гіперкара Intensa Emozione. Світова прем'єра купе відбудеться 24 жовтня.

В розробці купе брала участь фірма Manifattura Automobili Torino, що і пояснює «італійське» назва німецької новинки – Intensa Emozione (в перекладі на російську «сильна емоція»). Партію обмежать десятьма автомобілями вартістю близько двох мільйонів євро кожен. Перші екземпляри передадуть клієнтам в 2018 році.

40-секундне відео дозволяє побачити окремі елементи екстер'єру, що видають в новинці високопродуктивний автомобіль. Наприклад, масивне заднє крило, центральну вихлопну систему, центрально-блокуються колеса і двері Gullwing. Крім того, можна послухати рев двигуна і побачити британського гонщика Марино Франкітті. Як у справжньому гоночному автомобілі, в салоні купе все червоного кольору, знімне рульове колесо і велика кількість вуглецевого волокна, а також пара крісел з шеститочкові ременями безпеки.

Очікується, що гіперкар оснастять атмосферним мотором V12 (800 к.с., 700 Н · м) і секвентальною коробкою передач. Маса купе становить всього лише 1280 кг. Динамічні характеристики новинки не повідомляються, але було дивно, якби новий гіперкар не спробувала б перевершити попередню модель Apollo Arrow, розганяється до 320 км / год і прискорюється до 100 км / год за 2.1 с. Чи так це, ви дізнаємося вже наступного вівторка.

Джерело: Apollo Automobil

Related