Компактний кросовер Opel Crossland X тепер доступний із заводською газовою установкою

Компанія Opel розробила газифікувати версію субкомпакта Crossland X. Витрата палива Crossland X на 100 кілометрів шляху складає 5.4 літра бензину, пропан-бутану – 6.9 літра.

Crossland X LPG оснащений трициліндровим мотором робочим об'ємом 1.2 л, віддача якого на бензині становить 81 к.с. і 118 Н • м крутного моменту, на зрідженому газі – 75 к.с. і 115 Н • м. Трансмісія – п'ятиступінчаста «механіка». Сумарний запас ходу моделі в комбінованому європейському циклі NEDC – 1300 км. Що залишився пробіг окремо для кожного виду палива виводиться на приладову панель.

На відміну від аналогічного 81-сильного мотора, що працює тільки на бензині, в LPG-варіації встановлені зміцнені клапани і сідла клапанів. Газифікованих моделях субкомпакта оснастили інноваційною системою харчування з керованим електронікою багатоклапанним блоком для газового балона і оптичним сенсором рівня газу. 36-літровий балон встановили на місці запасного колеса. Розміри багажника при цьому не змінилися.

Мінімальна вартість двопаливного Crossland X LPG в комплектації Edition в Німеччині становить € 21 200. Звичайний Opel Crossland X Edition з 1.2-літровим мотором (81 л.с.) коштує на € 1950 дешевше.

Міський автомобіль B-класу Crossland X був представлений на Женевському автосалоні в березні поточного року. На ринку модель конкурує з Renault Captur і Peugeot 2008. Передньопривідний субкомпактний кросовер оснащується 1.2-літровим «атмосферником» потужністю 81 к.с., наддувними 1.2-літровими моторами 110 і 130 к.с., а також 1,6-літровими турбодизелями (99 і 120 к.с.). Всі вони працюють з механічними коробками передач. Для 110-сильного бензинового мотора передбачений варіант і з автоматичною трансмісією.

Джерело: Drive

Related