Колишній технолог Tesla зажадав компенсацію за наклеп про шпигунство

Колишній співробітник Tesla Мартін Тріпп, звинувачений у саботажі і передачі конфіденційної службової інформації третім особам, зажадав від компанії 1 мільйон доларів компенсації за «завдані моральні страждання ».

Колишній технолог Tesla подав зустрічний судовий позов, в якому вказав, що протягом останнього місяця страждає від безсоння, нудоти і почуття тривоги з -за необґрунтованих звинувачень з боку глави Tesla Ілона Маска і інших представників керівництва компанії. Причиною свого «хворобливого» стану Тріпп називає необгрунтовані звинувачення в саботажі і шпигунстві, і вимагає відшкодування морального збитку, а також призначення штрафу для компанії, розмір якого не озвучується. Про це повідомляє The Verge.

В поданому Тріпп позові йдеться, що за останні кілька тижнів керівники Tesla зробили ряд заяв в соцмережах і для преси, що викликали у нього побоювання за особисту безпеку і принесли моральні страждання. Позбутися від тривог і моральних страждань йому допоможе 1 мільйон доларів.

Нагадаємо, що в червні поточного року глава Tesla Ілон Маск написав в електронному листі співробітникам про розкриття «масштабного саботажу» і розкраданні «великих обсягів» комерційної інформації одним із співробітників компанії. Пізніше з'ясувалося, що цим співробітником був технолог Мартін Тріпп. За даними керівництва компанії, Тріпп «шпигував» за допомогою написаної ним же комп'ютерної програми, зламавши операційну систему Tesla і викрала дані. У компанії вважають, екс-співробітник передав третім особам десятки конфіденційних фотографій і відео з технічною інформацією.

Related