Koenigsegg Regera похвалився кузовом з вуглецевого волокна

Компанія Koenigsegg побудувала перший гіперкар Regera в кузові з «голого вуглецевого волокна» – Koenigsegg Naked Carbon (KNC). Автомобіль виготовлений на замовлення анонімного клієнта з Швейцарії.

Кузов гіперкара позбавлений якогось ні було покриття, зокрема і тонкого шару епоксидної смоли, що залишився після запікання композитних деталей в автоклаві. Кожен елемент кузова піддався ручному поліруванні, яка дозволила надати Regera «більш металевий графітовий вид».

Як відзначили в Koenigsegg, ручне полірування – дуже делікатний і трудомісткий процес, оскільки навіть невелика похибка може зруйнувати видиму структуру графітової нитки. У компанії говорять, що автомобіль став холодним на дотик, що дозволяє «відчути чисте вуглецеве волокно», а сама поверхня більш стійкою до подряпин.

Перш, ніж зробити свій «голий» автомобіль, зразки KNC випробували холодом, вологою і спекою. Протягом декількох років вони зберігалися на вулиці, але це не вплинуло на їх зовнішній вигляд. Крім того, такий метод обробки карбону дозволив знизити масу гіперкара в порівнянні з пофарбованої моделлю приблизно на 20 кг.

«Кінцевий результат – вражаючий новий погляд на вуглецеве волокно. Це прекрасний матеріал (KNC, прим. Ред.) З візуальної точки зору, і наші клієнти люблять показувати, з чого зроблений їх автомобіль », – прокоментував зовнішність гіперкара генеральний директор і засновник компанії Koenigsegg Крістіан фон Кенігсегг.

Джерело: Koenigsegg

Related