КМДА готує перелік вулиць з підвищеним до 80 км / ч обмеженням швидкості

Київська міська адміністрація планує збільшити максимально дозволену швидкість руху автотранспорту на окремих дорогах столиці до 80 км / ч. Відповідне рішення розробляється і набуде чинності 1 квітня.

Як відомо 1 січня 2018 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України №883 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», яким обмежено максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах до 50 км / год, а в особливих пунктах – до 30 км / ч. У той же час, органи місцевого самоврядування за погодженням з поліцією мають право встановлювати на окремих ділянках доріг інші обмеження швидкості.

В Києві таких доріг буде більше двадцяти. КМДА розробляє відповідну постанову, в якому і буде вказаний список доріг. Поки їх назви не озвучують. Ймовірно, мова йде про широкі проспектах без перехресть, світлофорів і наземних пішохідних переходів, а також про Кільцевій дорозі.

«Не на всіх вулицях доречно зменшувати швидкісний режим. У центрі міста, звичайно, це виправдано, і для безпеки пішоходів. А там, де пішоходів немає, – це нелогічно. Тому ще до появи петиції департамент ініціював цей проект рішення про те, щоб збільшити на певних ділянках руху швидкість до 80 км / год », – розповіла прес-секретар департаменту транспортної інфраструктури КМДА Ганна Голосінская.

Петиція про підвищення максимально допустимої швидкості на окремих вулицях Києва була зареєстрована на сайті міської ради на початку січня. У ній київські водії перерахували вулиці, по яких, на їхню думку, можна їздити зі швидкістю більшою, ніж 50 км / год. На даний момент петиція вже набрала більше 8 тисяч підписів.

Джерело: 5 канал

Related