KLO змінить тарифікацію на зарядку електрокарів

Мережа автозаправних комплексів KLO вводить нову систему тарифікації на зарядку електромобілів. Вартість однієї хвилини підзарядки буде залежати від потужності інвертора електрокара.

Раніше повідомлялося, що вартість використання зарядної станції складе 0.75 гривень за хвилину, але зараз KLO змінює підхід. Як повідомляється на офіційному сайті мережі, додаток OnCharge, через яке здійснюється підзарядка електрокарів на АЗС KLO, було доопрацьовано – система індивідуалізована, а тариф залежить від потужності інвертора автомобіля.

Зарядити електрокари можна на дев'яти великих АЗС KLO в Києві та Київській області. Устаткування для підзарядки електрокарів іспанської компанії Circontrol встановили в липні 2017 року і до квітня поточного року, поки йшло тестування, їм можна було користуватися безкоштовно. Зарядні станції працюють з інтерфейсом європейського стандарту Mannekes (Type 2), з японським стандартом J1772 – через адаптери.

Активується зарядка через додаток OnCharge, яке можна завантажити прямо на місці, зіскановані QR-код з корпусу зарядної станції смартфоном. Потім на мапі додатки необхідно вибрати зарядну станцію, підключити кабель до електрокару і натиснути кнопку «почати зарядку». Про завершення процесу, який можна контролювати на екрані смартфона, ви будете сповіщені SMS-повідомленням.

Джерело: KLO

Related