Китайці привезуть в Лас-Вегас компактний електрокар U-bike

Китайська технологічна компанія Beijing LinkData Technologies побудувала прототип свого першого електрокара – U-bike. Компактний міський автомобіль представлять на виставці CES 2018 у Лас-Вегасі.

Готуючись до дебюту, компанія опублікувала єдиний тизер «первістка». Дизайном і габаритами U-bike схожий на Renault Twizy і SEV (Smart Electric Vehicle) – субкомпактний одномісний електрокар китайського технологічного стартапу CHJ Automotive.

Ширина U-bike – 920 мм. Важить електрокар – 180 кг. Запас ходу – 100 км. Електромотор U-bike харчується від двох комплектів знімних літій-іонних акумуляторів Panasonic, які можна зняти і зарядити від звичайної побутової розетки.

Фото не дозволяє розглянути, скільки у електрокара коліс і чи є у нього двері. U-bike може виявитися трицикли, але очевидно, що автомобіль двомісний.

З 2009 року Beijing Linkdata Technology займається розробкою і виробництвом літій-іонних акумуляторів, силової електроніки та продуктів для телекомунікацій. У списку основних клієнтів компанії China Telecom, China Mobile і China Unicom – основні оператори зв'язку в Китаї. Створення електрокарів – новий напрямок в діяльності Beijing Linkdata Technology.

Джерело: Drive

Related