Китайці представили електричний кросовер Aiways U5 Ion

Китайська компанія Aiways показала електричний кросовер U5 Ion, в розробці якого брав участь творець екстремального суперкара Gumpert Apollo Роланд Гумперт. Дебют новинки відбудеться в кінці поточного місяця в рамках Пекінського автосалону.  Китайці представили електричний кросовер Aiways U5 Ion "src =" http://autonews.autoua.net/media/uploads/raznoe/0180b3f785025430e131ab90c18f37bf66fc0d29.jpg "itemprop =" image

В основу Aiways U5 Ion лягла нова модульна платформа MAS, що дозволяє змінювати розмір колісної бази в межах від 2.7 до 3.0 метрів. Виготовлена ​​платформа переважно з алюмінію і буде використовуватися ще в п'ятнадцяти моделях марки, починаючи седаном і закінчуючи пікапом.

Інформації про силову установку розробники не надали. Поки відомо, що кросовер буде пропонуватися з батареями ємністю 53, 63 і 80 кВт · год. Залежно від цього запас ходу на одному заряді акумулятора складе від 365 до 460 км.

В стандартному оснащенні Aiways U5 Ion світлодіодна оптика, віртуальна приладова панель, «летить» центральна консоль, мультимедійна система з сенсорним дисплеєм, 21-дюймові колісні диски і автономна система управління другого рівня з потенційною можливістю підвищення до четвертого. Тобто, система здатна самостійно управляти прискоренням, гальмуванням і рулюванням, і потребує контролю з боку водія може перетворитися в систему самостійно керуючу автомобілем на дорогах з передбачуваним рухом і не вимагає уваги з боку водія.

 Aiways RG Aiways RG

Разом з кросовером U5 Ion на автосалоні в Пекіні китайський бренд представить спорткар Aiways RG, названий так на честь Роланда Гумберта. За заявою розробників, новинку укомплектують акумуляторним блоком великої місткості, який забезпечить запас ходу до 1200 км. Як повідомляється, з місця до першої «сотні» спорткар зможе розганятися за 3.0 с, а максимальна швидкість складе 300 км / ч.

Обидві новинки будуть збирати на новому заводі Aiways в Ганжао. Інвестиції в серійне виробництво склали понад 1 млрд. Доларів США. Першим на місцевий ринок вийде електричний кросовер U5 Ion. Старт продажів запланований на початок 2019 році.

Джерело: Motor

Related