Китайці представили електричне купе з запасом ходу 700 км

Маловідомий китайський виробник електрокарів – компанія LvChi представила концепт електричного купе Urano з запасом ходу 700 км. Серійна версія «четирехдверка» з'явиться в середині 2019 року.

Електрокар LvChi Urano оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 707 к.с. (900 Нм). Як заявляють в компанії, з місця до 100 км / год купе буде прискорюватися за 3,5 с. Зарядити електрокар можна буде як від бездротових, так і від швидкісних зарядних станцій.

В оснащенні новинки цифрова приладова панель, мультимедійна система з широкоформатним екраном, 12.3-дюймовий дисплей для управління основними функціями автомобіля, модуль розпізнавання осіб і голосу.

Головний офіс LvChi знаходиться в Шанхаї, де і відбувся дебютний показу концепту. Дизайн-студія компанії базується в Італії. Завод, на якому і налагодять випуск до 50 тисяч електрокарів рік, будується в китайському місті Чанчунь. У планах компанії випуск восьми моделей: серійної версії Urano, седана преміум-класу, среднеразмерного седана, мінівена, двох сіті-карів і двох кросоверів. Всі вони з'являться до 2021 року.

Джерело: Motor

Related