Китайці почнуть продавати електромобіль надрукований на 3D-принтері

Китайська фірма X Electrical Vehicle запустить в серію автомобіль, надрукований на 3D-принтері. Прототип електрокара під назвою LSEV представлять на квітневому автосалоні в Пекіні, а старт серійного виробництва запланований на 2019 рік.

Всі деталі новинки, за винятком шасі, силової установки, шин і стекол, виробник буде друкувати на 3D-принтері зі спеціального матеріалу. Його виготовленням займеться шанхайська фірма Polymaker, з якої X Electrical Vehicle уклала партнерську угоду.

В компанії кажуть, що найбільше часу, десята, йде на «роздруківку» приладової панелі автомобіля. Друк дверей займає вісім годин, даху – п'ять, а на бампера – чотири.

Маса електрокара – 450 кг. Заявлена ​​максимальна швидкість – 70 км / год, а запас ходу на одному заряді акумулятора – близько 150 км.

Орієнтовна стомость автомобіля – 9.5 тисяч доларів. Виробництво моделі налагодять в Китаї. Як стверджують в X Electrical Vehicle, сім тисяч LSEV вже замовлені. Інтерес до автомобіля в основному проявили поштові та кур'єрські служби.

Джерело: South China Morning Post

Related